Відвідувачі
62
Статті
796
Перегляди статей
180341

 

Благоустрій – 2015

  Вже стало традицією щовесни  проводити місячник благоустрою та санітарної очистки території, узбіччя, місць відпочинку НВК. 


 

 

Озеленення пришкільної території має велике значення. Перш за все зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму в повітрі, відіграють своєрідну роль фільтру. Вони впливають на формування мікроклімату, бо діють на тепловий режим, вологість, а також мають значний вплив на здоров’я школярів.

 Старшокласники та вчителі Суруджіу Л.П., Гімчинський В.Г., Дудуц І.В.  заготовили 580 саджанців, а  учні 7 - 11 класів висадили живопліт з грабів і буків на господарській території школи.

  Озеленення та благоустрій території принесе користь не лише теперішнім, а й майбутнім поколінням. Результатом стане покращення стану атмосферного повітря, здоров’я та самопочуття. Забезпечить сприятливі та безпечні умови для проведення спортивних занять та ігор учнів.

 Наведення чистоти та порядку –  це обов’язок кожної людини.Це ознака нашої культури і свідомий обов’язок громадськості. Тож давайте долучатися до заходів благоустрою та наведення чистоти  не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».