Відвідувачі
372
Статті
663
Перегляди статей
140093

                 30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек
Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це професійне свято тих, хто допомагає нам віднайти потрібний шлях до джерела споконвічної мудрості, – бібліотекарів.
Сучасні бібліотеки – це той осередок, який робить значний внесок у виховання й навчання дітей та молоді. Бібліотека допомагає навчатися, шукати і знаходити. Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.
Працівників шкільної та сільської

бібліотек с. Турятка прийшли привітати учні 6-Б класу Турятського НВК разом з класним керівником Михайлиною Юріївною Пинзару. У своїх виступах учні говорили про роль книжки у житті людини. її виховне значення. Дівчатка Мафтей Каріна та Гімчинська Лідія представили сценку ,зігравши роль українських бабок Параски і Палажки. А маленький «книжковий лікар» Кнапік Дмитро порадив учням правильно користуватися книжками. Сільський бібліотекар, Марія Тодорівна Глушко, розповіла учням про роботу бібліотекаря і подякувала за радісні хвилини,подаровані ними.

Крім того, членами Малої ради було проведено щорічну акцію «Подаруй бібліотеці книгу», на кошти якої будуть закуплені книжки для шкільної бібліотеки.